I Edycja Tygodnia Profilaktyki

W tym miejscu jako koordynatorzy całego projektu, chciałybyśmy serdecznie podziękować za dołączenie do naszej profilaktycznej zabawy. Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz rodzicom! Jak zwykle mogliśmy liczyć na nasz Samorząd Uczniowski wraz z ich opiekunem panią Katarzyną Kuczyńską.

Tydzień Profilaktyczny upłynął w tym roku pod hasłem: "W zdrowym ciele zdrowy duch”. Głównym celem akcji była popularyzacja idei profilaktyki w szkole, propagowanie zdrowego trybu życia, uświadomienie szkodliwości używek, podkreślenie wartości postaw abstynenckich. Uczniowie w ciągu tygodnia, tworzyli piękne plakaty i hasła motywacyjne, zjedliśmy klasowo wspólne kolorowe zdrowe śniadania, w ramach profilaktyki zdrowego trybu życia, obiegaliśmy wspólnie boisko,najmłodsi brali udział w zabawach przy muzyce. Jeszcze raz wielkie podziękowania za zaangażowanie w tegoroczną akcję i za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku cała społeczność szkolna dołączy do nas ponownie, gdyż Tydzień Profilaktyczny stał się już naszą kolejną tradycją szkolną. Dziękujemy!