Konkurs Logicznego Myślenia „Sokolik” im. Mariana Torskiego.

31 maja i 7 czerwca 2023r. po raz drugi w naszej szkole odbył się Konkurs Logicznego Myślenia „Sokolik” im. Mariana Torskiego. W zmaganiach wzięło udział 24 uczniów z klas VI – VIII. Pierwszego dnia uczestnicy rozwiązywali test wielokrotnego wyboru. Drugiego - sześć osób, które uzyskały najwyższe wyniki z testu, miało do wykonania pięć zadań manualnych. Do zadań zostały wykorzystane kości domino, puzzle, tangram oraz sześcienne klocki a także logiczne łamigłówki. Zadania nie były łatwe, ale nasi uczniowie świetnie sobie z nimi poradzili. Tytuł Mistrza Logicznego Myślenia otrzymała Jowita Wróbel z klasy 7A, a wicemistrzem została Oliwia Dworak-Grochowska z klasy 7A, na wyróżnienie zasłużył również Natan Żuraw z klasy 8b. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym roku szkolnym!