KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

W naszej szkole w październiku został zorganizowany „Konkurs na najpiękniejszy różaniec”, którego celem było

nie tylko samodzielne wykonanie różańca, ale także utrwalenie wiadomości dotyczących różańca ( na lekcjach religii )

oraz rozbudzenie chęci modlenia się na różańcu wśród najmłodszych.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem wykonywali prace konkursowe. Pomysły dzieci były zaskakujące. Uczniowie wykonali różańce z różnorodnych materiałów: warzyw, owoców, kasztanów, żołędzi, jarzębiny, buczyny, kukurydzy, cukierków, koralików, także z wycinanek, zakrętek od butelek. Na konkurs wpłynęło 32 prace. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były starannie wykonane, oryginalne, a dzieci w wykonanie włożyły wiele pracy i serca. Najpiękniejsze różańce zostały nagrodzone dyplomami i skromnymi prezentami.

Nagrody otrzymali:

I miejsce Marta Fryczkowska

II miejsce Szymon Banasik

III miejsce Michał Domański

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali również  pamiątkowe dyplomy.

Urszula Betkowska