DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2012 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy szóstej pod opieką wychowawczyni przygotowali krótki  program artystyczny.

Dzieci dziękowały nauczycielom, pracownikom obsługi za cierpliwość, serdeczność

i wyrozumiałość okazywane im na co dzień. Życzenia przeplatane wpadającymi w ucho melodiami  przyciągały uwagę zabranych. Miłą niespodzianką  dla słuchaczy był występ Natalii Mezglewskiej

i Klaudii Ziółkowskiej, które zaśpiewały po angielsku piosenkę „Halleluja”, znaną wszystkim z bajki „Shrek”. Profesjonalne wykonanie utworu sprawiło, że dziewczynki zyskały kolejnych fanów.

Ciepłe życzenia stu lat, zarówno dla wszystkich pracowników szkoły jak i dla uczniów, zakończyły występ szóstoklasistów, po którym powróciliśmy do codziennych obowiązków.

Miło wspominamy wyjątkową atmosferę tego wspólnego święta.

Monika Marzec