SPOTKANIE Z ARTYSTĄ MALARZEM

Uczniowie klasy II a mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach plastycznych.

Poprowadził je artysta-malarz pan Jakub Chomicki, który odwiedził drugoklasistów 11 września. Spotkanie z prawdziwym artystą było doskonałą okazją do wzbogacenia doświadczeń i umiejętności. Dzieci  z zaciekawieniem wysłuchały opowieści artysty  o tym, jak zaczęła się jego przygoda z malarstwem. Dowiedziały się w jaki sposób powstają obrazy, zdobyły nowe wiadomości o technikach i przyborach malarskich, nauczyły się mieszać kolory. Zainspirowane obrazem artysty namalowały piękne jesienne drzewa.

Serdecznie dziękujemy Panu Jakubowi Chomickiemu za poświęcony uczniom czas i prezent w postaci obrazu, który ozdabia teraz naszą klasę.