OGÓLNOPOLSKI SUKCES PROJEKTU ETWINNING

2 czerwca w niezwykłej scenerii Teatru Królewskiego – Stara Pomarańczarnia w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia rozdania nagród eTwinning 2017. Nasza szkoła znalazła się wśród 19 laureatów z całej Polski. Nagrodzony został projekt, nad którym w zeszłym roku pracowała klasa III wraz z p. Elżbietą Węgrzynowską i p. Justyną Plotą – The world around us – season. Projekt został zgłoszony w kategorii Debiut – pierwszy projekt eTwinning nauczyciela i szkoły i zajął I miejsce. Nagrodą, którą otrzymała szkoła, jest gra interaktywna Monster Quiz oraz dwuletnia licencja do programu SMART Notebook.

Uroczystość uświetnili także przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej – Pani Minister Marzenna Drab i Pan Rafał Lew-Starowicz. Ministerstwo Cyfryzacji reprezentował Pan Minister Marek Zagórski i Lider Cyfryzacji Pan Włodzimierz Marciński. W gali wziął również udział Kurator Oświaty w województwie kujawsko-pomorskim, Pan Marek Gralik.

Po uroczystości rozdania nagród uczestnicy wspólnie zjedli lunch, a następnie udali się do tatru Buffo na musical „Piotruś Pan”.

Więcej o działaniach projektowych w zakładce PROJEKTY.

Więcej informacji na temat gali rozdania nagród: http://www.etwinning.pl/gala-rozdania-nagrod-w-konkursach-etwinning-2017/