DZIEŃ TALENTÓW

21 marca w naszej szkole pożegnaliśmy zimę tradycyjną imprezą. Wiosnę powitaliśmy śpiewająco i kolorowo. W szkolnej świetlicy zgromadzili się wszyscy uczniowie, przedszkolaki oraz całe grono pedagogiczne, by wspólnie podziwiać prezentacje talentów uczestników corocznej edycji konkursu „Mam talent”.

Jak co roku uczniowie prezentowali swoje talenty z różnych dziedzin. Był śpiew, taniec, recytacja wiersza, gra na instrumencie, budowa konstrukcji z klocków lego, pokaz układów karate oraz rysunek. Uczestnicy dwoili się i troili by wypaść jak najlepiej, a wszystkie występy tradycyjnie już oceniało jury w składzie Pani Monika Marzec, Pani Alicja Kubik, Pani Małgorzata Krasinkiewicz oraz przedstawiciel społeczności uczniowskiej Wiktoria Piotrowska. Publiczność wszystkich nagradzała gromkimi brawami, domagając się kolejnych widowiskowych pokazów.

Po burzliwych obradach Jury ogłosiło wyniki czwartej edycji szkolnego Konkursu „Mam Talent”.

W kategorii śpiew pierwsze miejsce zajęła Klaudia Tomczyk z klasy VI, drugie miejsce przypadło Ani Gierus z klasy III, a trzecie Emilce Dymińskiej z rozśpiewanej klasy IIb.

W kategorii gra na instrumencie pierwsze miejsce zajęła Rachela Żuraw z klasy IVa, drugie – Hubert Lisik z klasy IIa.

W kategorii taniec pierwsze miejsce zajęła Tosia Honcel z klasy IVa, drugie – trio taneczne w składzie: Paulina Reślińska, Ala Wróbel (IVb) oraz Jowitka Wróbel (I), a trzecie miejsce przypadło zespołowi tanecznemu Falcon dance. Wyróżnienie otrzymały dziewczęta z klas III i IVa Maja Bożek, Amelia Leśniak (IVa), Kornelia Leśniak, Hanna Łasińska, Patrycja Palacz (III).

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy uczestnictwa oraz drobne upominki, a laureaci dyplomy za zajęte miejsca oraz nagrody. Wszystkim, który mieli odwagę stanąć na scenie i zaprezentować swoje talenty, gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu waszych nieprzeciętnych zdolności.

Po zakończeniu imprezy zostały wręczone dyplomy dla uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach szkolnych, gminnych, powiatowych bądź wojewódzkich w pierwszym półroczu.

Justyna Plota