JESIEŃ W GRUPIE 0

Jesień do nas zawitała, wszystkie liście pomalowała.
Krzewy, drzewa ozłociła, wszystko rosą pięknie umyła.”

W grupie 0”A” odbyły się zajęcia z cyklu „Cztery pory roku”. W słoneczny, wrześniowy dzień odwiedziła nas w przedszkolu „Pani Jesień”. Pani Jesień została powitana przez przedszkolaki z wielkim entuzjazmem, bowiem przybyła do nich w kapeluszu z jarzębiny, w liściastej sukni, a w koszyku trzymała dary i jesienne zadania. Dzieci z wielkim zapałem i radością wzięły udział w zajęciach i bardzo dobrze zdały „egzamin” z wiedzy o jesieni. Na koniec dzieci wykonały wspólnie pracę plastyczną pt. „Portret Pani Jesieni” , do której użyły przyniesionych darów .Ten dzień na pewno na długo zagości w pamięci przedszkolaków, bowiem wszystkie prezenty jakie przyniosła Pani Jesień wzbogaciły przedszkolny kącik przyrody.

Wychowawca

Anna Myjkowska