JESIENNE OGNISKO Z KULTURĄ

Pod takim hasłem rozpoczął się w niedzielę 6.10.2013 r. festyn rodzinny dla mieszkańców Sokołowic, którzy mogli brać udział w przygotowanych warsztatach przez Pana Romana Szynol z Pasikurowic (ceramika), oraz Animację Teatru na Walizkach.

Mieszkańcy mogli spróbować swoich sił na kole garncarskim, a dla odważnych były chodzenie na szczudłach, żonglerki i utrzymywania równowagi.

Były również występy dzieci, które tańczyły Hip-Hop, oraz gościnnie wystąpił zespół „Boguszyczanie” z Boguszyc. Na koniec można było skosztować potrawy z kociołka, która myślimy wszystkim smakowała.

„Jesienne ogniska z kulturą” odbyły się w ramach projektu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2013 (dofinansowane przez Narodowe Centrum Kultury, oraz GOK z siedziba w Boguszycach) przy zaangażowaniu Szkoły podstawowej w Sokołowicach

Wszystkim organizatorom, mieszkańcom, którzy chcieli z nami współpracować oraz wszystkim bawiącym się podczas festynu wielkie DZIĘKUJE.

Szczególne podziękowania otrzymują Pani:

Aleksandra Sieruga, Agnieszka Gierus, Joanna Domańska, Krystna Karkulowska, Dorota Susidko.

Artur Mosiak