DZIEŃ WIOSNY

W dniu 21 marca uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę konkursem klas IV - VI.

W wiosenny nastrój wprawiła wszystkich zebranych na świetlicy piosenka "Wiosna"Skaldów, po której nastąpiły zmagania reprezentacji kl. IV, V i VI w rozmaitych konkurencjach - od kwisu ze znajomości wiosennej przyrody, poprzez rywalizaję "krasomówców' zachwalających walory wylosowanej wiosennej nowalijki, aż do do odgrywania z uczuciem obrazów ze znanych wierszy o wiośnie E.Szelburg - Zarembiny, L.Staffa i J. Brzechwy.

Dużo smiechu wzbudził konkurs malowania z zawiązanymi oczami tulipana według wskazówek kolegów z drużyny, ale najwiekszy aplauz wawołało pojawienie się chłopców przebranych za "Panią wiosnę".

Młodsi uczniowie byli przekonani, że to dziewczynki!

Zwycięzka drużyna klasy V wywalczyła dla kolegów torbę czekoladek i trzy dni bez pytania. Gratulujemy!