Wyniki konkursu religijnego „Święty Józef opiekun Świętej Rodziny”

Na przełomie marca i kwietnia 2021r. w naszej szkole odbył się konkurs religijny pt. „ Święty Józef opiekun Świętej Rodziny”.

Celem konkursu było przybliżenie uczniom postaci świętego Józefa w szczególnym czasie Roku Świętego Józefa oraz zachęcenie uczniów do aktywności twórczej i rozwijanie talentów plastycznych i literackich. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie wszystkich klas. Prace konkursowe prezentowały się pięknie, wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi, mówiły wiele o św. Józefie i Świętej Rodzinie.  Natomiast uczniowie w pracach poetyckich  wyrazili swoje przeżycia duchowe. Stąd też wyłonienie finalistów okazało się bardzo trudnym zadaniem. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem i wysoki poziom artystyczny prac, komisja podjęła także decyzję o przyznaniu  wyróżnień.

Kl. I- III

I miejsce – Kacper Łanowy

II miejsce – Maja Przyślak

III miejsce – Wiktoria Gajda

Kl. IV- VIII

I miejsce – Karol Bałoniak

II miejsce – Hanna Morawińska

III miejsce – Bartłomiej Sieruga

Wyróżnienia otrzymują:

Zofia Grabowska, Zuzanna Konopka, Jakub Słupik, Szymon Szczęch

Zwycięzcy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, które będzie można odebrać w szkole w najbliższych dniach albo wtedy gdy wrócimy do szkoły. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.