Wpłaty na Radę Rodziców

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy,że dobrowolna składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 została ustalona na kwotę 40 zł za ucznia, za cały rok szkolny.

Płatności prosimy dokonywać przelewem bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

odbiorca: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im.Orła Białego w Sokołowicach
bank: PKO Bank Polski SA
nr konta: 34 1020 5297 0000 1102 0164 8211
tytuł wpłaty: dobrowolna składka na Rade Rodziców, imię i nazwisko dziecka, klasa

Prosimy o dokonanie wpłat w terminie do 30 listopada 2020r.

Przypominamy, że wpłaty są dobrowolne (40zł za cały rok szkolny, to tylko 4zł/m-c), a zebrane środki w całości trafiają z powrotem do wszystkich uczniów naszej szkoły w postaci dofinansowania szkolnych imprez (m.in. pasowanie klas pierwszych,Mikołajki), nagród w konkursach szklonych. Z zebranych środków będziemy chcieli również współfinansować wyposażenie nowo budowanych sal w pomoce dydaktyczne.

Z uwagi na obecną sytuację i ograniczony kontakt, proszę o dokonywanie wpłat przelewem na konto.

Jeżeli ktoś nie ma możliwości dokonania wpłaty na konto, to proszę o dokonanie wpłaty u skarbników klasowych np.na zebraniu rodziców, a skarbników klasowych proszę o przekazanie wpłat na konto Rady Rodziców.

Za wszystkie dokonane wpłaty bardzo dziękujemy.

W imieniu Rady Rodziców

Monika Szramowiat