Ślubujemy uroczyście, czyli pasowanie na pierwszoklasistę

W niecodziennych  okolicznościach, ale w  tradycyjnie  uroczysty sposób nasi pierwszoklasiści złożyli  w dniu 30 października ślubowanie, dzięki któremu stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkoły, w tym także czytelnikami.

Oprócz słów  poważnej przysięgi, w której deklarowali swe przykładne zachowanie na rzecz szkoły, rodziców, kolegów i koleżanek, a także serdeczność wobec innych ludzi, przedstawili swój pieczołowicie przygotowywany pod okiem wychowawczyni- p. Elżbiety Węgrzynowskiej, program artystyczny. Pokazali nam, jak wiele  już nauczyli się; że język polski, angielski czy geografia są im bliskie. Ale, co najważniejsze, że świetnie wiedzą, jakie wartości są potrzebne, by wyrosnąć na dobrego, szczęśliwego młodego Polaka. Było pięknie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.