menukalendarium
Niedziela, 2018-02-25
Imieniny:
Almy, Cezarego
statystyki
Odwiedziło nas: 286443 osób
Do końca roku: 309 dni
Do wakacji: 117 dni
ankieta

Czy codziennie możesz grać na komputerze?

Pokaż wyniki
poleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

Logo BIP
https://uonetplus-dziennik.vulcan.net.pl/olesnicapowiatolesnicki/003244
https://www.epodreczniki.pl/begin/
http://www.matzoo.pl/

„ŚPIĄCA KRÓLEWNA”

Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA » „ŚPIĄCA KRÓLEWNA”

„ŚPIĄCA KRÓLEWNA”

7 listopada 2017r. uczniowie kl. IV wraz z nauczycielami – Agnieszką Grzesińską oraz Wojciechem Ługowskim, a także panią Julią Waszkowską, udali się do Teatru Polskiego we Wrocławiu na spektakl pt. „Śpiąca królewna”.

       7 listopada 2017r. uczniowie kl. IV wraz z nauczycielami – Agnieszką Grzesińską oraz Wojciechem Ługowskim, a także panią Julią Waszkowską, udali się do Teatru Polskiego we Wrocławiu na spektakl pt. „Śpiąca królewna”.  Sztuka pozwoliła zafascynowanym widzom przenieść się w baśniowy świat i ujrzeć tańczące myszy, mówiącego kota, pędzącą na hulajnodze czarownicę, dobrą wróżkę, a przede wszystkim królewnę marzącą o prawdziwej przyjaźni i miłości. Pełna humoru, nowatorska adaptacja bardzo podobała się uczniom. Następnie uczestnicy wycieczki pojechali do Centrum Handlowego Korona na „drugie śniadanie”, gdzie w bardzo wesołej atmosferze wspólnie spędzili resztę czasu.

Klasa IV celująco zdała praktyczny egzamin z bycia wzorowym widzem i z pewnością nie był to nasz ostatni wyjazd do teatru.

Opracowanie: szkolnastrona.pl