menukalendarium
Wtorek, 2018-11-13
Imieniny:
Arkadii, Krystyna
statystyki
Odwiedziło nas: 326644 osób
Do końca roku: 48 dni
Do wakacji: 220 dni
ankieta

Czy codziennie możesz grać na komputerze?

Pokaż wyniki
poleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

Logo BIP
https://uonetplus-dziennik.vulcan.net.pl/olesnicapowiatolesnicki/003244
https://www.epodreczniki.pl/begin/
http://www.matzoo.pl/

SPOTKANIE ZE SPORTOWCEM MARKIEM MATYJĄ

Jesteś tu: » STRONA GŁÓWNA » SPOTKANIE ZE SPORTOWCEM MARKIEM MATYJĄ

SPOTKANIE ZE SPORTOWCEM MARKIEM MATYJĄ

10 października 2017 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ze sportowcem. Zaproszonym gościem był Pan Marek Matyja, mieszkaniec naszej gminy uprawiający dyscyplinę sportową jaką jest boks. Pan Marek to wychowanek Orła Oleśnica trenera Wojtka Bartnika. Wielokrotny medalista wielu zawodów między innymi w 2006 roku został wicemistrzem Polski kadetów w wadze do 70 kg.

         10 października 2017 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ze sportowcem. Zaproszonym gościem był Pan Marek Matyja, mieszkaniec naszej gminy uprawiający dyscyplinę sportową jaką jest boks. Pan Marek to wychowanek Orła Oleśnica trenera Wojtka Bartnika. Wielokrotny medalista wielu zawodów między innymi w 2006 roku został wicemistrzem Polski kadetów w wadze do 70 kg. Dwa lata później we wrocławskiej Gwardii zdobył złoty medal Mistrzostw Polski juniorów wagi średniej (75 kg), Mistrz Polski z 2013 roku, reprezentant Polski w Akademickich Mistrzostwach Świata w 2010 r. Nasz gość omówił i pokazał  ubiór boksera oraz sprzęt do treningu. Przedstawił nam jak wygląda dzień sportowca, ile trzeba włożyć wysiłku i systematyczności aby osiągnąć jakiś sukces. Zachęcał do aktywnego spędzania czasu poprzez uprawianie różnej aktywności sportowej.  Dzieciom bardzo podobało się spotkanie z gościem,  któremu mogły zadać wiele pytań.  Na koniec spotkania dzieci  zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z Panem Markiem oraz otrzymały od niego pamiątkowe autografy.

Opracowanie: szkolnastrona.pl