NOC W SZKOLE

W nocy z 19 na 20 października bieżącego roku kl. IV b wraz z wychowawczynią – Agnieszką Grzesińską oraz mamami – panią Katarzyną Kłapeć –Ostapską i panią Beatą Kopczyńską spotkała się w szkole, by wspólnie spędzić początek weekendu.

Uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy, a następnie rywalizowali w quizie, skokach na skakance, rzutach do celu, kalamburach, tworzeniu piosenki  oraz uczestniczyli w nauce popularnego tańca – belgijki i grali w gry planszowe. Nie zabrakło też pizzy, a rano wspólnego śniadania. Szkolne materace zastąpiły wszystkim wygodne łóżka, ale nikt nie narzekał. Warto czasem zostawić telefony i tablety, aby w nieco inny sposób spędzić czas. A już niedługo przed nami wycieczka do kopalni soli w Bochni.

Mamom z całego serca dziękujemy za pomoc i opiekę.