Piątek, 29 marca 2024

Zaproszenie do składania ofert na sprzedaż i dostawę gazu propan do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach w roku 2019

Sokołowice, dnia, 05.12.2018 r.

SP 2.27.270.1 .2018

Adresaci:

1. PETROENERGY Sp. z o.o. ul. Nowoursynowska 145 A/19 , 02-776 Warszawa

-e-mail: anna.wyrzykowska33@gmail.com

1. Beta Prim Sp. z o.o. ul. Bieławin 7 , 22-100 Chełm, e-mail: betaprim@post.pl

1. PHU Bar-Gas Ilona Braszak ul. Pod Skarpą 23 A, 98-200 Sieradz

e-mail: darja@darja.com.pl

1. Oraz zainteresowane firmy

do złożenia oferty cenowej

w postępowaniu o wartości poniżej 30 000 EURO

na zadanie - dostawę pn.

Sprzedaż i dostawa gazu propan do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w m. Sokołowice gm. Oleśnica w roku 2019

I.  Nazwa i adres Zamawiającego:

NABYWCA:

Gmina Oleśnica

Ul. 11 Listopada 24

56-400 Oleśnica

NIP: 911-17-77-943

ODBIORCA:

Sokołowice 24

56-400 Oleśnica

tel.: 071/3140232

e-mail: spsokolowice@olesnica.wroc.pl

II. Procedura:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wszyscy zainteresowani wykonawcy, którzy spełnią wymogi określone w niniejszym zaproszeniu do złożenia oferty cenowej, zaakceptują wymagania zamawiającego oraz złożą ofertę w terminie określonym w niniejszym zaproszeniu. Do udzielenia zamówienia mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego ( Dz. U. z 2014 poz. 121 ze zm.)

III. Opis przedmiotu zamówienia:

Sprzedaż i dostawa gazu propan – luzem do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w m. Sokołowice gm. Oleśnica w  ilości do 38 000 l w okresie obowiązywania umowy.

- Wykonawca zainstaluje własne zbiorniki na gaz (sztuk 3, każdy o pojemności 6700m3) oraz dokona przepompowania pozostałego gazu na własny koszt;

- Wykonawca zapewni odbiorcy bezpłatne korzystanie ze zbiorników przez okres obowiązywania umowy;

- Wykonawca odpowiadał będzie za stan techniczny zbiorników i zainstalowanego osprzętu, a także za konserwację i naprawy zbiorników oraz osprzętu;

- dostarczany gaz propan musi odpowiadać normie: PN-C-96008: 1998.

IV. Warunki udziału w postępowaniu:

W postępowaniu mogą wziąć wykonawcy, którzy spełniają warunki:

1) posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania;

2) posiadają wiedzę i doświadczenie;

3) dysponują odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;

4) znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej pozwalającej na wykonanie zamówienia.

V. Dokumenty i oświadczenia  wymagane przez zamawiającego, które należy  dołączyć do oferty ( załącznik nr 1)  :

1.                  Zaakceptowany projekt umowy – wg. załącznik nr 3.

2.                  Oświadczenie  - wg. załącznik nr 2.

3.                  Aktualny odpisu z właściwego rejestru albo aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

4.                  świadectwo jakości oferowanego gazu propan, który będzie dostarczany Zamawiającemu.

VI. Termin wykonywania zamówienia : od 01.01.2019 r. -  do 31.12.2019 r.

VII. Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty: najniższa cena.

VIII. Termin i miejsce  składania ofert: ofertę należy złożyć w terminie do dnia 18.12.2018 r. do godz. 9.00   w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach  lub przesłać za pośrednictwem :

-  poczty  na adres: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach, Sokołowice 24 , 56-400 Oleśnica

-   e-mail: spsokolowice@olesnica.wroc.pl

- z dopiskiem „ Oferta – Sprzedaż i dostawa gazu – 2019" oraz nazwą i adresem osoby składającej ofertę.

IX. Inne informacje:

1.                  Informacji na temat przedmiotu zamówienia można uzyskać tel.  71/3140232.

2.                  Informacja o wyborze oferty zostanie zamieszczona na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń Zamawiającego.

3.                  Umowa zostanie zawarta w terminie 10 dni, od dnia wyznaczonego na składanie ofert.

Szkoły Podstawowej

/-/ Artur Mosiak